Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002 a nadviazali sme na dlhoročnú tradíciu stolárskeho remesla nášho Trenčianskeho kraja. Naším krédom je poskytovať tie najkvalitnejšie služby v oblasti vybavenia interiéru domu či bytu na mieru - od výroby, cez dopravu, až po montáž. Zameriavame sa na výrobu kuchynských liniek, stolov, interiérových dverí, vstavaných skríň, šatníkov, komôd, spální, detských izieb, obývačkových zostáv, kancelárii...
Svoju ponuku neustále rozširujeme v súlade s najmodernejšími trendmi v nábytkárstve. Pracujeme s materiálmi ako sú masív, drevotriesky a lamino - prípadne ich kombinujeme.
Kladieme veľký dôraz na modernizáciu strojového vybavenia, preto sa snažíme rok čo rok svoju firmu obohacovať a dopĺňať o nové technológie, aby sme mohli vyhovieť rôznorodým a čoraz náročnejším požiadavkám.
To čo zákazníci najviac hodnotia je: pestrá paleta, vysoká kvalita materiálov, bohatý výber doplnkov, kovania, náterov. Naším prvoradým cieľom je uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky dnešného zákazníka. Preto sa sústreďujeme na cenovú dostupnosť výrobkov, ich kvalitu, pružnosť, ochotu poradiť a prispôsobiť sa ich predstavám.
Všetky výrobky v ponuke sú zároveň našími referenciami, pretože sme ich všetky (ale aj ďalšie) vyrobili.